Schowaj mapę

Marcin Wyrostek – artysta na ekranie EMG Events

Marcin Wyrostek zagrał specjalnie w X edycji „Mam Talent”.  Akordeonista, zwycięzca polskiej edycji Mam Talent z 2009 roku, dzięki temu programowi zaistniał w branży muzycznej. Ma już na koncie trzy świetnie przyjęte przez publiczność płyty: „Magia Del Tango”, „Marcin Wyrostek &Coloriage” oraz „For Alice”. Jak powiedział Marcin Wyrostek: „Wzięcie udziału w programie to nie wszystko”, dlatego artysta bierze też udział w różnych imprezach. Można to sprawdzić choćby w Internecie, wpisując w wyszukiwarkę „występ Marcin Wyrostek”, „Marcin Wyrostek artysta” czy „Marcin Wyrostek symfonicznie – Wydarzenia”.

czytaj więcej…

Bilety online  na event, w którym zwycięzca polskiej drugiej edycji programu „Mam talent” pokazał swoje umiejętności, rozeszły się błyskawicznie. To dowodzi, jak dużą popularnością cieszy się show i sam artysta. Nie każdy miał więc szanse zdobyć bilety w pierwszym rzędzie lub nie każdego na niebyło stać. Na szczęście obsługa techniczna imprez stała na najwyższym poziomie. Nawet z daleka można było zobaczyć co cały ekran diodowy 16 x 3,5m wyświetla. Ten ekran diodowy zapewnia bowiem widoczność w każdych warunkach. 

Dla EMG Events zorganizowanie imprezy z rozmachem to pestka! Event Agency, czyli polska Agencja Eventowa współpracując z EMG Events gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Popularne tematy:

24.06.2019

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by