Schowaj mapę

Orlen

Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte to miejsce w Gdyni, gdzie mieści się prestiżowa uczelnia publiczna. Jej tradycja sięga jeszcze czasów przedwojennych, założona została w 1922 roku. Kształcą się tam podchorążowie, oficerowie oraz cywile na kierunkach związanych z nawigacją, mechaniką morską oraz obronnością. W tak zacnym miejscu jak Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, firma Orlen, wiodący  koncern paliwowo-energetyczny w Europie środkowo-wschodniej zorganizował swój event. 

Dla firmy EMGEvents to duże wyróżnienie, móc zaproponować rozwiązania na eventy.  Jak do tej realizacji podeszła nasza firma? Oczywiście z uśmiechem na ustach! Kochamy takie wyzwania. Mimo, że był koniec czerwca 2019, a więc sezon urlopowo- plażowy, ekipa EMG Events przyjechała do Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni nieco wcześniej, by przeanalizować najlepsze warianty dotyczące obsługi technicznej eventów. Bez fałszywej skromności trzeba przyznać, że  logo Orlen na naszych ekranach i diodach wyglądało bardzo korzystnie.

Inne popularne tematy:

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Newsletter

Newsletter
Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

© 2017 EMG Events - targi, konferencje, wynajem ekranów LED. Wszystkie prawa zastrzeżone.
created by