Schowaj mapę

Obsługa techniczna eventów i imprez masowych

Organizacja oraz obsługa techniczna konferencji, czy obsługa techniczna eventów i innych imprez są kluczem do sukcesu każdego wydarzenia. To od nich w dużej mierze zależy powodzenie konferencji, eventu czy targów. Odpowiednio dobrane multimedia potrafią przyciągnąć wzrok gości, a funkcjonujące bez zarzutu projektory umożliwiają płynne prowadzenie spotkań i dyskusji.

Techniczna Obsługa Imprez

Obsługa techniczna eventów i imprez masowychW EMG wiemy, jak ważne jest dobre wrażenie. Techniczne problemy szybko odbijają się na wizerunku organizatora, pozostawiając w pamięci użytkowników niesmak braku profesjonalizmu.

Żadna firma nie może sobie na to pozwolić.

Dlatego obsługa techniczna eventów EMG dba o każdy szczegół i dokładnie sprawdza każdy element przed rozpoczęciem imprezy.

Eventy – obsługa techniczna imprez

Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną eventów.
Możecie Państwo na nas liczyć w każdej sytuacji!

Dla każdego zlecenia przygotowujemy propozycję oprawy graficznej oraz harmonogram prac wraz z projektem i zestawieniem urządzeń. Dzięki wielu możliwościom i nowoczesnym rozwiązaniom realizujemy ciekawe pomysły, również te niestandardowe.

Obsługa techniczna eventów, imprezy masowe i wynajem telebimów

Po akceptacji klienta pracę rozpoczyna obsługa techniczna eventów i imprez masowych. Warszawa, Poznań, Katowice, Gdańsk – miejsce nie ma znaczenia.

Specjaliści przygotowują wszystkie niezbędne elementy ekspozycji, by później zamontować je we wskazanym miejscu. W zależności od stopnia skomplikowania i wielkości aranżacji montaż może potrwać do kilku dni.

Po zakończeniu prac technicy sprawdzają, czy wszystko działa jak należy. Ostatnia kontrola daje gwarancję, że oprawa multimedialna przez cały czas trwania wydarzenia będzie na najwyższym poziomie.

W ramach obsługi technicznej imprez firmowych i eventów oferujemy również wszelkie prace związane z projektowaniem nowoczesnych, przyciągających wzrok aranżacji. Dzięki doświadczeniu i głowie pełnej pomysłów proponujemy naszym klientom rozwiązania dostosowane do misji firmy; zgodne z jej identyfikacją wizualną i wizerunkiem.

Niestandardowy pomysł na event dla kontrahentów? Nie ma problemu!

 

Sprawdź ofertę!

Impreza integracyjna na otwartym powietrzu? Przygotujemy ją jak trzeba!

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by