Schowaj mapę

Wynajem ekranów LED na stoiska targowe


Wynajem ekranów LED na stoiska targowe i Multimedia

Bardzo dobry wynajem ekranów LED na stoiska targowe i multimedia, które musisz mieć. Ekrany LED na stoiska targowe Poznań to jedno z rozwiązać, a ekrany LED na stoiska targowe Warszawa to drugie z nich. Jeśli urządzasz stoisko w Krakowie przydadzą się ekrany LED na stoiska targowe Kraków.

Masz firmę, która stworzyła Ci stoisko targowe lub sam tworzysz stoisko targowe i nie wiesz, jak być o krok przed konkurencją?

Wyróżnij się wśród innych stoisk, przyciągnij uczestników nowoczesnością! Wybierz nasze rozwiązania:

  • ekrany będące elementami stoiska (dowolny kształt i wielkość)
  • ekrany okrągłe, zawieszane nad stoiskiem (dobrze widoczne z każdego miejsca sali wystawowej)
  • niekonwencjonalne pomysły (lada z ekranów LED, a może coś innego?)

Sprawdź! Wynajem ekranów LED na stoiska targowe – Multimedia

Ekrany LED na stoiska targowe

Targi branżowe to idealna okazja, by wypromować świadczone przez firmę produkty czy usługi, zdobyć nowych klientów i nawiązać cenne znajomości. Przyciągające oko, profesjonalnie wykonane stoisko to klucz do sukcesu podczas takiego wydarzenia. Jednym z nieodłącznych jego elementów są ekrany LED na stoiska targowe. Z ich pomocą wyświetlać można zarówno materiały promocyjne, jak i prezentacje czy filmy. EMG Event oferuje wysokiej jakości, perfekcyjnie skonfigurowane ekrany LED na stoiska targowe w Poznaniu, czy innym mieście o dowolnej wielkości.

 

Stoiska Targowe w galeriach handlowych

Galeria handlowa to przestrzeń, którą z powodzeniem można wykorzystać do promowania swoich produktów czy usług. Służyć może ona tak do ich prezentacji, jak i prowadzenia rozmów z klientami. Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy EMG Events na stoiska targowe w galeriach handlowych. Jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną przestrzeń tego typu dostosowaną do dostępnej powierzchni i indywidualnych potrzeb klienta. Zajmujemy się również transportem i montażem stoisk targowych.
Na wynajem na ekrany LED na stoiska targowe w Warszawie i w okolicy jest osobna oferta.

 

Dźwięk i nagłośnienie

Ekrany LED na stoiska targowe w Krakowie i innych miastach w całej Polsce to nie wszystko. Planując uczestnictwo w tego typu wydarzeniu, wyposażyć należy je także w stosowne nagłośnienie. By należycie spełniało ono swoją funkcję, musi być dobrze przemyślane i wykonane przez specjalistów.

Nasza firma EMG Events oferuje najwyższej jakości dźwięk i nagłośnienie na stoiska targowe. Wyposażyć możemy je w profesjonalne mikrofony, wzmacniacze, miksery oraz zestawy kolumn. Gwarantują one dotarcie informacji do każdego potencjalnego klienta, umilając spędzanie czasu na targach.

Nowe technologie

Jak skutecznie wyróżnić się tłumu podczas wydarzenia, jakim są targi branżowe? Poza kompetentną, komunikatywną obsługą stoiska, warto zadbać również o jego nowoczesne wyposażenie techniczne. Wystawcy do wyboru mają rozmaite rozwiązania interaktywne oraz dotykowe. Nowe technologie na stoiska targowe oferowane przez naszą firmę EMG Events to między innymi Holobox, piramida holograficzna, stoły multimedialne oraz kontroler ruchu pozwalający na sterowanie gestami. Nie pozwolą one przejść obok stoiska obojętnie i skutecznie zachęcą do dokładniejszego zapoznania się z ofertą.

Oświetlenie

Chcąc zadbać o dobrą widoczność i komfort uczestników targów, warto zainwestować w profesjonalne oświetlenie na stoiska targowe oferowane przez naszą firmę EMG Events. Dysponujemy bogatym asortymentem wysokiej jakości, niezawodnych, nowoczesnych lamp. Zapewniają one dużą ilość światła, pobierając niewielką ilość energii. Poza urządzeniami, oferujemy także elementy mocujące oraz zasilacze, które pozwalają na łatwy, szybki, bezproblemowy montaż, bez obaw o awarię źródła prądu. Gwarantujemy, że każdy wystawca znajdzie tu coś dla siebie.

 

Interesuje Cię budowa stoiska od podstaw? Sprawdź!

Budowa stoisk targowych z ekranów LED

 

Skontaktuj się z Nami!

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by