Kompleksowa obsługa techniczna imprez
Odkryj scenę przed wszystkimi uczestnikami, stwórz niesamowitą oprawę widowiska.
Zobacz nasze realizacje
Schowaj mapę

Kompleksowa obsługa techniczna imprez

Zajmujemy się kompleksową obsługą konferencji, kongresów, wydarzeń outdoor, gali oraz imprez masowych. Służymy pomocą zarówno w kwestii technicznej ale i oferujemy także wsparcie. w organizacji pozostałych elementów niezbędnych do przeprowadzenia Państwa eventu. Oferujemy multimedia, światło, dźwięk, konstrukcje sceniczne. Nasz zespół doradzi Państwu optymalne rozwiązania w kwestiach technicznych.

Odkryj scenę przed wszystkimi uczestnikami, stwórz niesamowitą oprawę widowiska. Wybierz nasze rozwiązania:

Kompleksowa obsługa techniczna imprez z EMG Events

Kompleksowa obsługa techniczna imprez jest bardzo ważna, a telebim ułatwia śledzenie wystąpień. Ponadto zapewnia on skupienie uwagi i pozwala wszystkim uczestniczyć w wydarzeniu na równych zasadach. Jest absolutną koniecznością w trakcie masowych imprez, koncertów oraz konferencji z dużą liczbą uczestników.

Zobacz też: Kompleksowa obsługa techniczna konferencji

Imprezy masowe, integracyjne i inne – Wybierz telebim wynajem i ekrany LED!

Coraz częściej ekrany LED można również podziwiać na zawodach sportowych, w centrach handlowych i na pokazach. Tam spełniają rolę interaktywnej reklamy, która ma zainteresować produktem. Profesjonalnie prezentowane treści pozwalają podtrzymać wizerunek marki innowacyjnej, nastawionej pro-kliencko i podążającej za technicznymi nowinkami. Tym samym wypożyczenie telebimu szybko się zwraca, chociażby tylko w lepszym postrzeganiu firmy przez klientów. Sprawdź ofertę na wynajem ekranów!

Utwory karaoke – Telebimy. Ekran LEDowy wynajem od ręki!

Ekrany LED stosuje się również na różnego rodzaju eventach: firmowych, biznesowych, zabawach plenerowych i piknikach. Można na nich prezentować wydarzenia ze sceny, filmy promocyjne lub utwory karaoke. Szczególnie ta ostatnia forma jest chętnie wykorzystywana podczas zabaw, wesel i biesiad. Nie ma chyba osoby, która nie chciałaby zanucić do mikrofonu takich hitów jak np. Czerwone Korale. Karaoke łączy pokolenia i gwarantuje niezapomnianą zabawę. Postaw na wynajem telebimów i ciesz się wymarzoną imprezą!

Gdzie jeszcze można wykorzystać telebim? Cena wynajmu jest na tyle atrakcyjna, że ekrany ledowe mogą z powodzeniem konkurować z innymi formami reklamy. Oznacza to, że w zastosowaniach nie mają właściwie ograniczeń, a nasza kompleksowa obsługa techniczna imprez może być prowadzona na wysokim poziomie. Coraz lepsza jakość sprzętu i możliwość dopasowywania go do otoczenia sprawiają, że granicę zastosowania stanowi jedynie ludzka pomysłowość. Kompleksowa obsługa eventów 450 tys. uczestników? Sprawdź Nas!

Obsługa, kompleksowa obsługa – konferencji, gali, wydarzeń, imprez, eventów – Warszawa, Kraków

Zapraszamy do naszego biura, gdzie przedstawimy możliwości techniczne i ofertę na wynajem telebimów:

Warszawa – Wesoła, ul. Trakt Brzeski 57.

Kompleksowa obsługa konferencji Warszawa

Oferujemy pełną obsługę konferencji w Warszawie, od przygotowania i planowania po realizację i koordynację w trakcie wydarzenia. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możemy zagwarantować niezawodne i efektywne wsparcie w każdej fazie przygotowań i realizacji. Kompleksowa obsługa imprez Warszawa 850 tys. uczestników? Zobacz, jak my to wykonamy! Obsługa techniczna imprez 4 mln nie musi kosztować, a znacznie mniej. Technika sceniczna sprawia, że kompleksowa obsługa techniczna wydarzeń jest dziś znacznie prostsza niż lata temu.

EMG Events – Najlepsze imprezy masowe mają te telebimy!

Zapewniamy:

 • Dostępność odpowiednich sal i sprzętu
 • Koordynację logistyczną i techniczną
 • Usługi cateringowe
 • Obsługę gości i uczestników
 • Wsparcie w realizacji programu i prezentacji

Cena usługi uzależniona jest od wielkości i skali wydarzenia. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

 

 

Obsługa gali Kraków

Oferujemy pełną obsługę gal w Krakowie, od planowania i koordynacji po realizację i nadzór nad przebiegiem wydarzenia. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, a obsługa techniczna imprez, wydarzeń to dla Nas codzienność. Wiedząc, że obsługa techniczna eventów Warszawa to nie wszystko możemy zagwarantować niezawodne i efektywne wsparcie w każdej fazie przygotowań i realizacji wydarzeń także w innych miastach Polski.

Kompleksowa obsługa techniczna gali

Zapewniamy:

 • Dostępność odpowiedniej lokalizacji
 • Koordynację logistyczną i techniczną
 • Usługi cateringowe
 • Obsługę VIP-ów i gości
 • Rejestrację i opiekę nad uczestnikami

Cena usługi uzależniona jest od wielkości i skali wydarzenia. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę.

 

Kompleksowa obsługa imprez Kraków

Jako profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe wsparcie przy organizacji imprez w Krakowie. Od początku do końca zajmujemy się planowaniem, koordynacją i realizacją wydarzenia, aby zagwarantować jego sukces.

Kompleksowa obsługa techniczna wydarzeń

Nasze usługi obejmują:

 • Dostęp do odpowiedniej lokalizacji
 • Sprawną logistykę i koordynację techniczną
 • Obsługę VIP-ów i uczestników
 • Rejestrację i opiekę nad uczestnikami
 • Aranżację i dekorację miejsca imprezy

Cena naszych usług zależy od skali i wielkości wydarzenia. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej obsługi imprez w Krakowie!

 

Obsługa eventów Warszawa

obsługa techniczna imprezJako profesjonalna firma, zapewniamy kompleksową organizację eventów w Warszawie. Nasz zespół pracuje nad każdym aspektem wydarzenia, aby zapewnić jego powodzenie.

Kompleksowa obsługa techniczna eventów

Nasze usługi to m.in.:

 • Dostępność odpowiedniego miejsca
 • Efektywna koordynacja i logistyka
 • Obsługa VIP i uczestników

Cena naszych usług jest uzależniona od wielkości i skali eventu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną ofertę.

Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej organizacji eventów w Warszawie!

Imprezy – EMG Events

Wynajem ekranów LED i telebimów

Czym jest wypożyczenie telebimu? Obsługa eventów i techniczna obsługa imprez to nie tylko ludzie, ale i sprzęt. Nasza firma EMG Events specjalizuje się w wypożyczaniu telebimów na rozmaite eventy, a także pomocy przy ich obsłudze. Szukasz oferty obsługa imprez masowych Warszawa? A może interesuje Cię multimedialna obsługa eventów, czy obsługa techniczna imprez – Pomożemy Ci, jak tylko możemy! Obsługa multimedialna konferencji, targów czy imprez masowych nie ma przed nami żadnych tajemnic. Jakie zalety ma wypożyczenie telebimy? Obsługa techniczna imprez Warszawa to jedno, a obsługa techniczna eventów bywa, że to zupełnie inna rzecz.

Obsługa techniczna konferencji

Jak prezentuje się telebim wynajem cennik? W zależności, czy jest to obsługa imprez, czy obsługa techniczna imprez Kraków może on się różnić od siebie. Tym samym i obsługa multimedialna eventów od tej, jaka jest obsługa wydarzeń w cenniku mogą się różnić cenowo. Tym samym, jeśli potrzebna Nam na przykład obsługa techniczna konferencji, to wystarczy o nią zapytać. Mając świadomość, że potrzebna jest kompleksowa obsługa imprez Warszawa jesteśmy w stanie dużo precyzyjniej ją wycenić.
 

Telebimy mobilne wynajem — zalety usługi, czy istnieją takie? Kompleksowa obsługa wydarzeń Warszawa wiąże się z tym, czym jest wypożyczenie telebimu. To doskonała propozycja dla osób organizujących targi branżowe, event promocyjny, koncert czy inne wydarzenie. Dobry sprzęt i obsługa imprez Warszawa, czego więcej można chcieć? Telebim mobilny wynajem? Oczywiste jest, że obsługa eventów Warszawa musi go obejmować. Dlatego stawiając na to, czym jest obsługa wydarzeń Warszawa pamiętaj o znakomitej alternatywie dla zakupu telebimu. Nie ma potrzeby wydawać na tego typu kosztowny sprzęt, gdy można go po prostu wynająć.

 • scena zbudowana z ekranów LED (transmisja wydarzenia na żywo)
 • ekrany z boków sceny (idealne do transmisji na żywo lub promowania produktów na imprezach masowych)
 • podwieszane ekrany w dowolnym kształcie i wielkości (świetny widok na wydarzenie z każdej strony sali)

Możliwości wykorzystania ekranów LED podczas imprez masowych

 

Newsletter

Newsletter

  Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

  created by