Schowaj mapę

Nowe technologie

 

HoloBox

 

Piramida holograficzna

 

Stoły multimedialne

 

Sterowanie gestami

Norwegia to kraj, który jak żaden inny kojarzy się z wikingami, morzem i żeglugą. To właśnie tam odbywają się jedne z najbardziej prestiżowych i największych targów marynistycznych na świecie, czyli Nor Shipping Expo. Nowe technologie sprawiają, że telewizor 55-calowy wyposażony jest w dużą matrycę znacznie większej rozdzielczości niż jeszcze kilka lat temu. To właśnie, dzięki dużej matrycy obraz jest dużo wyraźniejszy podczas organizacji tak dużego wydarzenia. Po raz pierwszy impreza Nor Shipping Expo odbyła się w 1965 roku, dziś to obowiązkowe miejsce spotkań i forum dla całego przemysłu morskiego.

Targi odbywają się co dwa lata – to naturalne centrum dla kluczowych decydentów z całego świata, w tym konstruktorów statków, towarzystw klasyfikacyjnych, dostawców technologii, maklerów statków czy innowatorów. Wiosną wypada po prostu zjawić się w Lillestrøm pod Oslo, by zobaczyć jakie możliwości, innowacje czekają całą branżę w najbliższej przyszłości.

czytaj więcej…

Telewizor 55-calowy – ekran LED podkreślający wagę wydarzenia

Nor Shipping Expo - zastosowanie ekranu LEDWyróżnienie, jakim jest obecność na Nor Shipping Expo, spotkało także naszą firmę, która wspierała Stocznię Remontową Gdańsk. To podwójna nobilitacja – sam fakt znalezienia się na imprezie to jedno, ale EMG EVENTS dostało bardzo odpowiedzialne zadanie, jakim była współpraca z największą stocznią remontową w Polsce, w dodatku w wyjątkowym roku 65-lecia działalności. Taka uroczysta okazja wymagała zaprezentowania wysokiego poziomu, a na Nor Shipping Expo nie jest łatwo się wyróżnić. Stoiska zachwycają przepychem oraz pomysłowością, a teren eventu zajmuje ponad 20 000 metrów kwadratowych. Znajduje się na nim 6 dużych hal podzielonych według tematów, np. bezpieczeństwo i ratownictwo, budowa i naprawa statków, usługi morskie i logistyka oraz innowacje i przedsięwzięcia.

Skontaktuj się z Nami
i zamów ekrany na organizowane przez Ciebie wydarzenie!

Nor Shipping Expo – zastosowanie ekranu LED

Nasza firma sprostała wyzwaniu, choćby dzięki zastosowaniu rozwiązania w postaci ekranu LED na stoisku. Atrakcja szybko zaciągnęła na „pokład” potencjalnych klientów i w powszechnej opinii była nie tylko efektowna, ale i oryginalna. Uwagę zwracały też makiety statków, które zdobiły stanowisko Stoczni Remontowej Gdańsk. Dzięki temu uczestnicy Nor Shipping Expo pozytywnie skojarzą naszego partnera, a przy okazji EMG EVENTS jako profesjonalnego organizatora technicznego konferencji, targów, w tym dostawcę sprzętu. Telewizory LCD (rozmiary 43, 55 i 82 cale) oraz ekrany LED na wydarzenia masowe można znaleźć na naszej stronie.

Podobne tematy: telewizor 55, ekran LED, lcd 40, lcd 80, najróżniejsze sprzęty multimedialne, telewizor 40, telewizor 50, lcd 55, lcd 50, telewizor 43.

Telewizor 55-calowy - ekran LED podkreślający wagę wydarzenia

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by