Schowaj mapę

Talent Show Kraków

Wszelakie konkursy typu Talent Show cieszą się popularnością na całym świecie. Zgłaszają się do nich zarówno dorośli jak i młodzież, a ich poczynania śledzi wiele widzów. Nie inaczej było w jeden z weekendów wrześniowych 2019 podczas finału M1 Talent Show.

Areną zmagań było Centrum Handlowe M1. Wśród widzów znalazły się osoby, które przyjechały tu specjalnie w tym celu, nawet z innych miast, a także ci, którzy akurat w ten weekend wrześniowy 2019 robili zakupy w M1.

Konkurs Talent Show w Krakowie to impreza spod szyldu M1TalentShow, czyli ogólnopolskiej imprezy promującej talenty, którzy walczą o sławę lokalnych społeczności. Do finału Talent Show Kraków zakwalifikowało się 20 uczestników/zespołów, które walczyły o 10,000 złotych. 1 miejsce zdobył duet Kuba i Kuba, nagroda publiczności trafiła do zespołu Akces Ozimek.

Impreza przebiegła pomyślnie, a nad kompleksową obsługą techniczną czuwała firma EMG EVENTS. Dostarczenie multimediów oraz zorganizowanie sceny, nagłośnienia i efektów specjalnych było prawdziwą przyjemnością dla zespołu. Być może na tej scenie wystąpiły przyszłe gwiazdy estrady?

Inne popularne tematy:

  • agencja eventowa Warszawa
  • eventy Kielce
  • agencja eventowa Kielce
  • agencje eventowe Warszawa
  • organizacja imprez firmowych Kielce

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by