Schowaj mapę

Wypożyczenie ekranu LED na konferencję, targi i wystawy

EMG Events specjalizuje się w wynajmie telebimów, ekranów i telewizorów LED oraz profesjonalnej obsłudze wydarzeń masowych, takich jak imprezy plenerowe, konferencje, targi czy spotkania biznesowe. Wypożyczenie ekranu LED to dla nas codzienność. Wieloletnie doświadczenie w tym zakresie jest dla naszych klientów gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

Wypożyczenie ekranu LED na konferencje

Organizatorów konferencji, sympozjów czy zjazdów naukowych z pewnością zainteresuje oferta EMG dotycząca telebimów do użytku w pomieszczeniach.

Wypożyczenie ekranu LED na konferencjęWynajem ekranów projekcyjnych to rozwiązanie, które pozwoli stworzyć profesjonalny wizerunek wydarzenia i podkreśli jego wagę. Doskonałej jakości sprzęt pomoże prelegentom dotrzeć z informacjami do wszystkich uczestników spotkania, również na imprezach masowych. Nasze ekrany LED gwarantują bardzo dobre odwzorowanie kolorów, doskonałą jakość i ostrość obrazu. Pełna gama ustawień wyświetlanych treści sprawia, że można je dopasować do każdego wnętrza; tak, by nie oślepiały, lecz przyciągały wzrok.

Wypożyczenie ekranu LED na targi i wystawy

Żtargi i wystawyadne targi lub wystawa nie mogą się obyć bez profesjonalnej oprawy multimedialnej. Tu nie tylko trzeba się dobrze zaprezentować, ale przede wszystkim zwrócić uwagę odwiedzających i zachęcić ich do podejścia. Temu zadaniu sprosta przyciągająca wzrok zabudowa stoiska, którą zapewni ekran ledowy. Wynajem tego typu sprzętu nie jest drogi, a przekłada się na duże zainteresowanie odwiedzających i pozytywny wizerunek firmy wśród potencjalnych kontrahentów.

Wypożyczalnia ekranów EMG Events oferuje szeroki wybór różnego rodzaju telebimów.
Znajdą Państwo u nas sprzęt do wykorzystania we wnętrzach (3mm)
oraz na imprezach i prezentacjach plenerowych (5mm).

Zapewniamy bogaty asortyment w zakresie kształtów i rozmiarów wyświetlaczy. Modułowa budowa ułatwia zagospodarowanie każdej przestrzeni wystawowej.

Wynajem ekranów LED obejmuje również projekt aranżacji stoiska (wraz z doradztwem) oraz montaż i demontaż instalacji na miejscu. Zapewniamy też wsparcie techniczne przez cały czas trwania imprezy.

Ekrany – wynajem na imprezy masowe

Profesjonalne nagłośnienie i oprawa multimedialna imprez masowych są kluczowym elementem ich sukcesu. Tylko niezakłócony odbiór tego, co dzieje się na scenie sprawi, że uczestnicy będą zadowoleni. Zapewnić to może profesjonalny ekran LED.

Wypożyczane przez nas telebimy spełniają najwyższe wymogi stawiane sprzętowi multimedialnemu.

Modułowa budowa pozwala tworzyć z nich ciekawe konstrukcje – od klasycznych „ścianek”, aż po kształty wypukłe, wklęsłe oraz fale.

Ułatwia to optymalne zagospodarowanie powierzchni i stworzenie widowiska, które długo będzie wspominane z uśmiechem.

Każdy ekran LED jest dostosowany do warunków, w których będzie pracował. Na imprezach plenerowych – piknikach, festiwalach, koncertach i pokazach kina „pod chmurką” – korzystamy ze specjalnego sprzętu. To telebimy o zwiększonej jasności i ostrości obrazu oraz odporności na czynniki atmosferyczne.

We wnętrzach stosujemy ekrany zapewniające naturalne kolory i wyregulowane tak, by nie oślepiać odbiorców. Gwarantują one doskonały odbiór treści z każdego miejsca na sali.

Działamy w wielu miastach, oferując wynajem ekranów LED i telebimów: Poznań, Warszawa, Kraków, Wrocław czy Łódź. Realizujemy również zlecenia w mniejszych miejscowościach i gminach.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby i zapoznania się z możliwościami technicznymi wykorzystywanego przez nas sprzętu!

Wynajem telebimów, telewizorów LED – Warszawa – Wesoła, ul. Trakt Brzeski 57.

Skontaktuj się z Nami! 

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Newsletter

Newsletter
Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

© 2017 EMG Events - targi, konferencje, wynajem ekranów LED. Wszystkie prawa zastrzeżone.
created by