Schowaj mapę

Targi Budma 2018

Budma to dobrze znana marka w branży budowlanej i eventowej, bowiem targi sygnowane tym logo co roku przyciągają do obiektów Międzynarodowych Targów Poznańskich tłumy uczestników.

Firma EMG Events miała okazję zaprezentować swoje możliwości podczas edycji w 2018 roku. Targi Budma 2018 to kolejny event, który obsługiwaliśmy w Poznaniu, więc nasza firma doskonale zna już możliwości obiektu i dobiera odpowiedni sprzęt do wyświetlania materiałów video. Nasz ekran zapewniał doskonałą widoczność zarówno z dalekich, jak i bliskich odległości. Uczestnicy chętnie zatrzymywali się przy stoisku, by obejrzeć prezentowane filmy.

Co cieszy, ekran LED naszej firmy nie był jedynym na tym wydarzeniu. Choć o obsługę audiowizualną dbały także konkurencyjne firmy, patrzymy na to pozytywnie – dzięki zdrowej rywalizacji rozwija się zarówno branża eventowa, jak i firmy oferujące wynajem telebimów i ekranów, a zyskują na tym uczestnicy odwiedzający hale targowe. Co do samych targów budowlanych, to każdy znalazł coś dla siebie – zwyczajni ludzie, którzy planują remont, jak i osoby z branży budowlanej, które mogły podpatrzyć najnowszy sprzęt i rozwiązania w budownictwie. Ciekawostką były Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy – uczestnicy mogli zaprezentować swoje niemałe umiejętności.

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by