Schowaj mapę

Światłowód

Światłowód to 6xLC Militarny kabel do transmisji obrazu. Posiada 6 złączy światłowodowych.

Dostępne długości:

  • 50 m
  • 100 m
  • 200 m

Światłowód to 6xLC Militarny kabel 200 m, EMG Events

czytaj więcej…

Światłowód Internet – Prędkość jest dla każdego‎ na wynajem!

Przy organizacji eventu z góry wiadomo, że będzie potrzebny szybki i niezawodny Internet. Transmisja danych musi stać na wysokim poziomie, a taką zapewnia kabel światłowodowy. Kabel światłowodowy zawiera włókna szklane prowadzące impulsy światła. Nowoczesne przewody mogą mieć nawet kilkaset włókien. Włókna światłowodowe najczęściej pokryte są warstwą polimeru, który zabezpiecza je przed wpływem otoczenia. Kable są dostępne w szerokiej gamie osłon i pancerzy, przeznaczonych do różnych instalacji. Można bowiem zakopać je w ziemi, pod utwardzoną ulicą, użyć jako linie energetyczne czy zainstalować w przewodach. Są więc one odporne na zakłócenia elektromagnetyczne, ale przede wszystkim mają dużą przepustowość, na poziomie 100 Gb/s. Najszybsze kable mogą prowadzić sygnał rzędu kilku Tb/s.

Wynajem Światłowodów – Usługi i Firmy, które mogą skorzystać

Światłowód jest idealny do firmy, jak i dla potrzeb firmy na organizowaną przez nią konferencję. Jak dobry jest to produkt, można przekonać się przeglądając dzisiejsze oferty w branży
multimedialnej. Telewizja światłowodowa, Internet światłowodowy, światłowód jednomodowy to popularne i modne slogany, które mają podkreślić wysoką jakość produktu. Klienci też zresztą nie próżnują i wpisują w przeglądarkę Google takie zapytania jak „światłowód cena”, „światłowód Internet” czy „kabel światłowodowy cena”. Kabel światłowodowy jest również często wykorzystywanym produktem w centrach konferencyjnych, halach targowych, hotelach czy galeriach handlowych. Nowoczesne obiekty muszą być bowiem wyposażone w profesjonalny i niezawodny sprzęt transmitujący dane, a światłowody z pewnością do takich należą.

Skontaktuj się z Nami
i zamów światłowód na organizowane przez Ciebie wydarzenie!

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by