Schowaj mapę

Beauty Bar na Mokotowie, Warszawa

Beauty BarFirma EMG Events wzięła udział w prezentacji telefonu Sony – Xperia serii XZ w Sushi Barze na Mokotowie. Zaoferowaliśmy wynajem ekranów i wynajem telebimów na to wydarzenie, nasza propozycja została przyjęta, co nas bardzo ucieszyło, ponieważ pierwszy raz mieliśmy okazję zabudować ekranami bar Sushi.

Telefon, którego nazwa pochodzi od angielskiego słowa experience (doświadczenie) wzbudził duże zainteresowanie. Do orientalnego lokalu przyszło sporo osób, które na własne oczy mogły sprawdzić możliwości nowego urządzenia japońskiej firmy, m. in. aparatu i funkcji audio. Ciekawostką było choćby skanowanie 3D – uczestnicy mogli zrobić sobie trójwymiarowy skan głowy.

Na gości oprócz premiery urządzenia Sony, czekało wiele innych atrakcji. Wśród nich były m. in. pokazy taneczne na żywo, prezentacje multimedialne na naszym telebimie oraz rozmowa z Maciejem Stuhrem, który jest ambasadorem marki Xperia. Aktor, znany choćby z takich kultowych filmów jak „Chłopaki nie płaczą” czy „Listy do M.” opowiedział o swojej pracy czy mediach społecznościowych.

Nie mogło zabraknąć oczywiście pysznego sushi, które umilało czas gościom. Sushi Bar na Mokotowie to z pewnością jedno z bardziej klimatycznych miejsc w Warszawie, doskonale nadające się do takich eventów jak premiera telefonu Sony – Xperia serii XZ.

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by