Schowaj mapę

Pomysł na Sylwestra z telebimem

wynajem telebimów na Sylwestra, emgevents

Pomysł na Sylwestra? Postawcie na zabawę z telebimem. Przeżycia będą niezapomniane

Ekrany i telebimy na wynajem to mega pomysł na każdą zabawę. Tym bardziej, jeśli ta ma się odbyć w Sylwestra. Pokażcie na telebimie nie tylko to, co warto zobaczyć na Waszej imprezie.
Wybierzcie miejsca, które pojawią się na ekranie; jako plener i zróbcie niesamowite zdjęcia z odjazdowej imprezy!

W tym roku Sylwester przypada na poniedziałek, co oznacza; że już początek roku zaczynamy długim weekendem. To oznacza również, że szampańska zabawa może trwać nieco dłużej!

Zobacz ofertę na: wynajem telebimów

 

Zakaz używania fajerwerków i petard w czasie Sylwestra
ogłosiła znaczna ilość miast

A może tak… wynajem telebimem na Sylwestra ?

Warszawa rezygnuje z fajerwerków w Sylwestra, a co z finałem pożegnania ubiegłego roku? Okazuje się, że można świętować go na różne sposoby. Sylwester 2018 w Warszawie bez fajerwerków, więc kto i kiedy może powinien postawić na rozwiązanie z telebimami. W końcu impreza na Sylwestra powinna być niezapomniana.

wynajem telebimów na Sylwestra

Kiedy wypada Sylwester 2018?

W tym roku Sylwester wypada w poniedziałek, czyli większość z nas ma dodatkowe wolne także we wtorek 1 stycznia 2019.

W kalendarzu gregoriańskim, w Nowy Rok (znany również jako Stary Rok lub Dzień Świętego Sylwestra w wielu krajach), ostatni dzień roku, jest 31 grudnia, który jest siódmym dniem Bożego Narodzenia. W wielu krajach sylwestra obchodzone są na wieczornych spotkaniach towarzyskich, podczas których wielu ludzi tańczy, je, pije napoje alkoholowe i ogląda lub pali fajerwerki, aby uczcić nowy rok. Niektórzy chrześcijanie uczestniczą w służbie wartych nocy. Obchody trwają zwykle po północy w Nowy Rok, 1 stycznia.

Samoa, Tonga i Kiritimati (Wyspa Bożego Narodzenia), część Kiribati, są pierwszymi miejscami, w których można powitać Nowy Rok, podczas gdy amerykańskie Samoa i Baker Island w Stanach Zjednoczonych należą do jednych z ostatnich.

Sylwester 2019 w Warszawie bez fajerwerków

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by