Schowaj mapę

Piramida Holograficzna 3D

Technologia holograficzna umożliwiająca wyświetlenie dowolnego obrazu wewnątrz piramidy w pełnym trójwymiarze. Tworzymy dowolne obrazy oraz animacje na życzenie klienta. Słup wraz z piramidą ma wymiary 500 x 500 x 1620mm. Ściany słupa można dowolnie obrandować magnetycznymi bannerami. Piramida Holograficzna 3D to rozwiązanie idealne na stoiska targowe oraz do prezentacji wszelkich produktów.

Piramida Holograficzna 3D, emgevents

Żyjemy w bardzo ciekawych czasach – możemy samodzielnie przekonać się o sile i pięknie technologii, która dawniej była jedynie wizją twórców Star Trek, Star Wars, The Jetsons czy innych dzieł science fiction. Takim przykładem jest piramida holograficzna.

To zaawansowane urządzenie, które wyświetla obraz cyfrowy wewnątrz piramidy w pełnym trójwymiarze, np. jakiegoś przedmiotu, logotypu czy usługi. Piramida holograficzna nie wymaga specjalnych okularów ani zewnętrznego sprzętu, aby można było zobaczyć grafikę. Dziś jeden obraz czasem znaczy więcej niż 100 słów, więc  trójwymiarowa prezentacja musi budzić wrażenie. W porównaniu do zwykłego projektora czy wyświetlacza, piramida holograficzna daje zdecydowanie więcej możliwości.

czytaj więcej…

Piramida Holograficzna 3D – Nowe możliwości

Nawet jeśli mielibyśmy pokazywać tylko logo firmy, w trójwymiarze będzie wyglądało znacznie efektowniej i z pewnością to znakomita forma skupienia uwagi na produkcie, na którym nam szczególnie zależy.  Można ją postawić obok ekranów dotykowych czy niestandardowych telewizorów w kształcie fali czy okręgu. Nowoczesny sprzęt plus klimatyczny wystrój stanowiska konferencyjnego zdecydowanie zwiększy szansę na sukces branżowy.

Jakie są zalety piramidy holograficznej?

To przede wszystkim efektowne narzędzie prezentacji, ale i sprzęt najwyższej jakości. Wysoka rozdzielczość, możliwość odtwarzania różnych formatów plików (m. in. WMV, MP4, AVI), wejście na kabel Hdmi, kartę SD, kompatybilność z innymi sprzętami to kolejne plusy z kupienia piramidy holograficznej na allegro czy na stronie EMG Events.  

Nasza firma tworzy dowolne obrazy oraz animacje na życzenie klienta. Dla przykładu słup wraz z piramidą, o wymiarach 500 x 500 x 1620 mm można obrandować magnetycznymi bannerami, a jego ściany dowolnie obracać. Jak zrobić piramidę holograficzną na evencie? To zadanie warto powierzyć naszym specjalistom, którzy nie tylko dostarczą profesjonalny sprzęt, ale i akcesoria jak głośniki czy efektowny stand.

Piramida holograficzna to rozwiązanie idealne na stoiska targowe oraz do prezentacji wszelkich produktów. Inwestycja w nowoczesną piramidę holograficzną z pewnością się zwróci i wpłynie na korzystne postrzeganie każdej firmy.

Powiązane tematy: piramida holograficzna, piramida holograficzna cena, piramida holograficzna wymiary, piramida holograficzna jak zrobić, piramida holograficzna

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by