Schowaj mapę

Jubileusz Wojskowego Instytutu Techniki

Z sąsiadami powinno się żyć w jak najlepszej komitywie, dlatego nasza firma oferująca wynajem telebimów i wynajem ekranów, z wielką radością podjęła się misji obsługi jubileuszu Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej.

To instytut badawczy podległy Ministerstwu Obrony Narodowej, który podobnie jak firma EMG Events, główną siedzibę ma w Sulejówku. Jego historia sięga jeszcze czasów przedwojennych. Tacy sąsiedzi to dla nas zaszczyt. Impreza odbyła się w przytulnej restauracji Traktat w Warszawie-Wesołej, dokładnie na tej samej ulicy, gdzie mieści się nasz magazyn. Przyjazna atmosfera sprawiła, że zabawa trwała do samego rana. Na naszym ekranie LED wyświetlano m. in. materiały wideo związane z historią i działalnością Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej.

Zorganizowanie oprawy audiowizualnej dla Wojskowego Instytutu Techniki Pancernej i Samochodowej było dla naszej firmy prawdziwą przyjemnością, sąsiadom chyba też się podobało, bowiem na ulicy nadal odwzajemniają nasze uśmiechy. Przy okazji polecamy restaurację Traktat – to świetne miejsce, by smacznie zjeść, odpocząć od miejskiego zgiełku i ciągłego pośpiechu (lokal położony jest pośród lasów). Do tego jest to również miejsce przyjazne obsłudze technicznej eventów, co wspólnie udowodniliśmy podczas jubileuszu w Warszawie.

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by