Schowaj mapę

Interaktywne ekrany dotykowe

Ekrany dotykowe pozwalające klientowi na pełną interakcję z wyświetlanymi treściami. Ekran dotykowy posiada możliwość stawiania go na stojakach lub w formie stołu. Posiadamy w ofercie również ekrany z funkcją MultiTouch które umożliwiają interakcje wielu osobom jednocześnie. Na życzenie klienta tworzymy zindywidualizowane aplikacje idealne pod ten nośnik. Rozwiązanie szczególne polecane na stoiska targowe gdzie z pewnością zaangażują zwiedzających.

Interaktywne ekrany dotykowe, emgevents

Ofertę na wynajmowany przez Nas sprzęt możesz zobaczyć tutaj!

czytaj więcej…

Ekran dotykowy – Wybór konieczny każdej dużej imprezy!

Branża eventowa w naszym kraju stoi na wysokim poziomie, a wpływ na to ma kilka elementów. Nowoczesne sale bankietowe to podstawa, by tworzyć wydarzenia na międzynarodowym poziomie. Interaktywne ekrany dotykowe to już konieczność.

Oferta na tani wynajem sprzętu audiowizualnego, emgevents, sterowanie

Interaktywne ekrany dotykowe na różne wydarzenia w całej Polsce

Jeśli wydarzenia są różnorodne, tak jak w Polsce, to jest to wręcz ich dodatkowy atut imprezy. Takie miejsca jak profesjonalne centra targowe, zabytkowe pałace, hotele czy obiekty sportowe potrzebują jednak odpowiedniego wyposażenia i sprzętu. Firma EMG Events zajmuje się właśnie tym ostatnim elementem, jakże istotnym dla branży MICE.

Sprawdź naszą ofertę na wynajem telebimów i ekrany dotykowe! Złóż zamówienie telefonicznie, pisząc e-maila lub wypełniając formularz!

Zapraszamy do kontaktu!

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by