Schowaj mapę

Ekran LED P-HD 3

Ekran LED indoor curved charakteryzujący się wysoką rozdzielczością (128 x 128 pikseli na kabinecie 0,5 x 0,5m) o dokładnym pixel pitch 3,9mm. Dzięki opcji skrętnej możliwe jest zbudowanie ekranu wklęsłego, wypukłego lub koła. Szczególnie polecany na stoiska targowe, konferencje oraz wydarzenia wymagające ostrego obrazu nawet z bliskich odległości. W przypadku tego typu ekranów, jak Ekran LED P-HD 3 dysponujemy metrażem 120 m2…

Wynajem telebimów – Ekran LED P-HD 3

 

Nasza firma oferuje profesjonalny wynajem telebimów, które świetnie sprawdzają się jako element każdej promocji, eventu, jak i również imprezy. Wynajmujemy wyłącznie najwyższej jakości telebimy, które dostępne są w przeróżnych kształtach. Właśnie tym wyróżniamy się na tle pozostałych firm, że oferujemy tak duży wachlarz możliwości.

 

Sprawdź wynajem ekranu LED P-HD 3 na swojej imprezie!

 

Firma Beautybar, z którą mieliśmy okazję współpracować, zyskała innowacyjną formę reklamy, docierając do znacznie szerszego grona odbiorców. Jeżeli są Państwo zainteresowani również takim wykorzystaniem telebimów w przypadku swojej działalności, to również zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, jakie ekrany najlepiej sprawdzą się w Państwa sytuacji, a także wykonamy błyskawiczny kosztorys. Dowozimy, montujemy, a także obsługujemy wszystkie telebimy. W ten sposób zyskują Państwo pełen spokój i brak konieczności poszukiwania innej firmy odpowiedzialnej za obsługę telebimów. Wszystkim zajmą się nasi doświadczeni pracownicy. Zapraszam do kontaktu z naszymi specjalistami.

Najlepsza oferta na wynajem telebimów Warszawa i okolice!

Ekran LED P-HD 3, wynajem telebimów

 

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by