Schowaj mapę

Telebim został wynaleziony już dawno, ale do dziś wielu nie wie, jak zorganizować strefę kibica podczas EURO 2021 z jego udziałem?

Istnieje spór między dwiema rywalizującymi firmami z jednego kraju, jeśli chodzi o telebimy. A to niczemu nie przeszkadza, bo Monitor do komputera 24 cale może się sprawdzić tak samo, jak Monitor 144Hz. W dodatku, co do jednego każdy się powinien zgodzić.

Monitor ma coś z wynalazku. Taki w końcu Monitor komputera sprawdza się obecnie w różnych miejscach i służy do różnych rzeczy.

Monitory na euro

Już dłuższy czas temu jedna z firm wprowadziła pierwszą na dużą skalę możliwość korzystania z urządzeń jakimi są monitory. Monitor do gier nie był może dużym ekranem wykorzystującym technologię lamp, podobną do tradycyjnych telewizorów; ale miał inne zadanie. Zademonstrowano tym samym Monitor RTV EURO AGD z technologią, która sprawdza się podczas meczu gwiazd na stadionie w każdym mieście.

Monitor 27 cali – Poznaj go!

Kiedy powstał termin „Telebim” dla wielkoformatowej karty wideo nikt nie myślał, że Monitor 27 cali albo Rtv EURO AGD monitory 144Hz także powstaną i będą miały z nim coś wspólnego. Sprawdź naszą ofertę na telebimy do strfy kibica 2021!

Jak zorganizować strefę kibica podczas EURO 2021Zawody sportowe mają to do siebie, że oglądanie ich najlepiej „smakuje” w większym towarzystwie i oczywiście na żywo.

Zamów telebimy i ekrany LED na EURO 2021
w EMG Events!

 

Newsletter

Newsletter

    Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

    created by