Schowaj mapę

Impreza integracyjna ? Pomysł na event dla kontrahentów ?

Niestandardowy pomysł na event dla kontrahentów, a może impreza integracyjna?

Przygotujemy ją jak trzeba!

To będzie Niezapomniana Impreza Integracyjna na otwartym powietrzu!

Impreza integracyjna, obsługa techniczna eventów, imprez pomysł na event dla kontrahentów

Sprawdź ofertę!

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Obsługa techniczna eventów to dla nas codzienność. Z powodzeniem wykonaliśmy wiele tego typu zleceń, a zdobyte doświadczenie pozwala nam wciąż podnosić jakość oferowanych usług. Z projektu na projekt jesteśmy coraz lepsi!
  • Dostęp do najnowszych technologii daje naszym klientom szansę realizacji nawet najbardziej niekonwencjonalnych pomysłów. Ekrany w formie fali, multimedia, telebimy o niespotykanych kształtach? Nasi technicy przygotują coś wyjątkowego i na oficjalną konferencję naukową, i na spotkanie firmowe „po godzinach”.
  • Wyjątkowa kreatywność to nie tylko puste słowa. W naszej firmie obsługa techniczna imprez firmowych i eventów zaczyna się w biurze, na etapie pomysłu. Uwzględniamy oczekiwania klienta i jego wizję, dokładając do tego szczyptę wiedzy i drugie tyle fantazji. Efekty są świetne, o czym można się przekonać oglądając naszą galerię.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Comments

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Newsletter

Newsletter
Naszym klientom zapewniamy natychmiastową odpowiedź

© 2017 EMG Events - targi, konferencje, wynajem ekranów LED. Wszystkie prawa zastrzeżone.
created by